Erdem Dil Hizmetleri, Türkiye’de son yıllarda ithalat ve ihracatta yaşanan gelişmelere paralel olarak kişi ve kuruluşlarımızın küreselleşen dünyada yerlerini alabilmelerine destek sağlamak için her türlü belge, metin ve sözlü tercüme faaliyeti konusunda hizmet sunmak amacıyla kurulmuştur. Bu faaliyetleri gerçekleştirirken en iyi hizmeti verebilmek amacıyla deneyimli ve uzman kadromuz ile birlikte çağdaş hizmet araçlarıyla kaliteli, güvenilir ve uygun fiyatlı çevirilerimizi mümkün olan en kısa sürede siz müşterilerimize iletme prensibini taşımaktayız.

Misyonumuz
Genel kalite ilkelerimiz doğrultusunda müşterilerimizin memnuniyetlerini en üst seviyede tutmayı esas aldık. Ulusal ve uluslararası rekabetin çok yükseğe tırmanmış olduğu günümüz dünyasında, deneyimli ve uzman kadromuzla birlikte, firmaların ihtiyaç duydukları tercüme hizmetlerini gerçekleştirmeyi ve karşılıklı güven esasına dayalı biçimde bunun sürekliliğini sağlamayı hedeflemekteyiz.

Vizyonumuz
* Kaliteden ödün vermeksizin hizmet sunmak,
* Müşterilerimizin güvenini kazanmak,
* Taahhütleri zamanında yerine getirebilmek,
* Sorunlarınıza çözümler sunmak,
* Gizliliği ön planda tutmak

ilkelerini hayata geçirerek profesyonel ve güler yüzlü bir anlayış içerisinde kaliteli, güvenilir, hızlı ve uygun fiyatlı hizmet verebilmek


İletişim Bilgilerimiz

Telefon: +90 (212) 258 50 51

E-Mail: info@erdemdilhizmetleri.com

Gsm: +90 (543) 819 71 79

Adres: Türkali Mah. Mısırlıbahçe Sok. No:92 D:3 Beşiktaş/İSTANBUL

Önerdiğimiz siteler

Bir kaç tane ilginizi çekebilecek site...

Arşiv

Tüm makaleler tarih sırasına göre yer almıştır