Acil Çeviri

Bilindiği üzere, hız kavramının her geçen gün öneminin artması ve günümüzde insanların vakitlerinin geçmişe kıyasla çok daha değerli olduğu su götürmez bir gerçek. Buna paralel olarak gelişen hızlı iş temposu ile çalışan kişiler de haliyle bekleyip zaman kaybetmeyi sevmiyorlar. Özellikle belge işlerinin gecikmesi işlerin aksamasına neden olmakta – ki bu durum çeviri işleri için de geçerli elbette -. Erdem Dil Hizmeti olarak bizler, böylesi durumlarda müşterilerimiz için acil çeviri hizmeti sunmaktayız.

Acil çeviri işlerinin yapı olarak normal bir çeviriden farkı yoktur. Zira yine aynı kalitede, düzgün ve özverili çalışmalar yapılarak teslim edilir. Bunların farkı, kullanılan yöntemlerin değiştirilerek çevirinin teslim süresinin kısaltılmasıdır. Örneğin e-posta yöntemi elden veya posta ile teslimden daha hızlı olacaktır. Aynı şekilde isteğe bağlı olarak kurye sistemiyle teslimat hızlandırılabilir. Elbette bu süreç sadece teslim için geçerli değildir; Erdem Dil Hizmetleri olarak metnin konusuna ve içeriğine bağlı olarak oluşturduğumuz tercüman grupları ile de çeviri işlerini hızlandırmaktayız. Çevirinin bölünmesi, tercümanlara bölüştürülmesi, koordineli bir şekilde sürecin işletilmesi, düzgün çeviriler ve özverili çalışmalar bu sürecin parçalarıdır. Bu hizmetten yararlanmak için acil çeviri talebinde bulunmanız yeterli olacaktır.

Acil tercüme işleyişi nasıl yapılmaktadır?

Tercüme işi verilirken, “Acil Çeviri” istendiği belirtilmelidir.
Belgelerin en hızlı şekilde iletilme yöntemleri belirlenmeli ve belgeler en kısa sürede büromuza ulaştırılmalıdır. Bu yöntemler e-posta, faks, hızlı kurye olabilir.
Erdem Dil hizmetleri olarak, içerisindeki yapıya göre önceliğinizi arttıracak ve geniş çeviri hafızasının da yardımıyla metinleri olabildiğince hızlı çevirecektir. Örneğin, projeniz için, birden fazla tercüman görevlendirilecektir.
Çeviri işlemi bittiğinde, belgeniz benzer hızlı yöntemlerle sizlere ulaştırılacaktır.

Etiketler:
 

Leave a Reply
İletişim Bilgilerimiz

Telefon: +90 (212) 258 50 51

E-Mail: info@erdemdilhizmetleri.com

Gsm: +90 (543) 819 71 79

Adres: Türkali Mah. Mısırlıbahçe Sok. No:92 D:3 Beşiktaş/İSTANBUL

Önerdiğimiz siteler

Bir kaç tane ilginizi çekebilecek site...

Arşiv

Tüm makaleler tarih sırasına göre yer almıştır